KONST / Litografier / Färglitografi 14688313
nr 1468 8313
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 325/375. Färglitografi, bildmått: 45x31, yttermått inklusive ram: 64x49 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:52:26
18/5 22:40:17